Блог

Літні англомовні табори

Набір у літні англомовні табори

Перебування у літніх англомовних таборах, при нашій школі, - це можливість для дитини зануритись у приголомшливий світ пригод, попри те, проводячи час, із користю. Учасники таборів мають нагоду познайомитися з наукою, потоваришувати з новими друзями та поспілкуватися англійською мовою.

Літні англомовні табори

Однією з вагомих переваг табору для дітей, хто планує залишитись з нами, чи в процесі вирішить розвиватись у Bilingual International STEM School, - є можливість плавної адаптації до школи.

Цього літа у нас заплановані наступні табори: "Дивовижний світ води", "Нестрашні експерименти", "Речі які змінили світ", "Гастрономічна подорож" та інші.

Відповідно до концепції школи, табори спрямовані на дослідницьку діяльність та вивчення англійської мови. Ну і звісно, на веселощі, - все ж таки літо)

Тематика таборів розроблена серійно, що забезпечує, як поетапний перехід дитини з одного табору в інший, так і можливість долучитись у вибраний Вами час.

Отже, початок таборів - з 3-го червня, мова спілкування - англійська.

Дізнатись більш детальну інформацію про тематику та дати можна на сторінці таборів, а також зареєструватись на них, - можна за посиланням - Подати заявку у табір

Image placeholder

Ольга Дмитрів

Директор школи Bilingual International STEM School, психолог, педагог