Гуртки

Театральна студія

Подати заявку у гурток

Театральна студія

5 причин відвідувати заняття в театральній студії:

1. Розкриття творчого потенціалу

Для маленької дитини важливо навчитися не мислити стереотипами, розвинути до всього креативний підхід. Навіть якщо згодом вона працюватиме вчителем або стане підприємцем, це допоможе стати не просто фахівцем, а Натхненним Майстром своєї справи.

2. Формування впевненості в собі

Заняття в театральній студії допомагають дитині зняти затиски, що примушують його надмірно соромитися; що заважають відкрито висловлювати свою думку або незручно почувати себе під час відповідей на уроках. Вправи з ораторського мистецтва й пластики дадуть можливість відчути себе більш впевнено в оточуючому світі зараз. А також дадуть поштовх до розвитку особистої харизми і лідерських якостей в майбутньому.

3. Уміння продуктивно взаємодіяти з різними людьми.

Дитині упродовж усього життя потрібно комунікувати з дуже різними людьми. І від того, як він це робитиме, багато в чому залежить його особиста успішність. Театр дозволяє дитині не просто стати частиною згуртованого колективу, але й навчитися не втрачати свою індивідуальність, розвивати її. І, звичайно ж, театр – це завжди багато друзів!

4. Досвід, який складно отримати десь ще.

Театр, безперечно, розвиває кругозір дитини в цілому. Але плюс до цього - він ще й дозволяє приміряти на себе абсолютно різні ролі: професійні або соціальні. Театр дає можливість замислитися про те, наприклад, як це - бути мамою; як це - працювати лікарем; як це - опинитися в несподіваній ситуації. І це той досвід, який напевно буде корисний в майбутньому абсолютно кожному малюкові.

5. Море задоволення

Справа дорослих - піклуватися про дітей, турбуватися про їх розвиток. А справа дітей - безтурботно веселитися, грати, радіти дружбі і успіхам! Все це чекає їх в театральній студії! Для них - кожне зайняття стане захоплюючою грою, а кожен поставлений спектакль - великим досягненням і Важливою Подією в житті дітей і батьків!

Заняття проводить Наталія Меньшикова – професійна режисерка, засновниця та керівниця Львівського незалежного театру Domus. Педагогічний стаж – більше 20 років. Досвід "великої сцени" - більше 25 років.

Подати заявку у гурток