Переваги школи - Bilingual STEM School | Bilingual STEM School Переваги школи - Bilingual STEM School

Програма

Програма школи - укладена методистами НУШ та англійської мови на основі сучасних міжнародних підручників та сертифікованих джерел. При цьому враховані вікові особливості дітей та розвиток пізнавальних процесів пам'яті, мислення, мовлення, уваги, уяви.

Спілкування

Спілкування та навчання дітей відбувається двома мовами. 50% предметів навчання та спілкування - англійською мовою. Діти розвивають аудіальний канал, вони чують мову, зникає бар'єр у спийнятті ще одної частини світу.

Системність

Викладання дисциплін є системним, відповідно до свтової тенденції впровадження STEM-напрямку в освіті. Підхід вчителів нарівні з комплексним викладом інформації, зберігає індивідуальний підхід до дитини, особливостей її особистості.

Дошкілля

У нас є дошкілля. Навіть два - молодше та старше. Діти слідують за своїм пізнавальним інтересом з 4-ох та 5-и років. Такий підхід дозволяє сформувати клас ще до вступу у школу. Адаптація дітей проходить м'яко, ефективність навчання у першому класі зростає.

Зайнятість

Діти цілий день проводять з користю. Вранці навчаються, протягоим дня двічі гуляють, у післяобідній час мають індивідуальні консультації з учителями, також Speaking Club та логіку. Починають та завершують ень у дружньому колі.

Гуртки

На території школи працює 12 гуртків, серед яких ментальна арифметика, програмування, конструювання, повітряна акробатика, східні танці, музика та спів, карате та інші. Батьки зберігають власний час, дитина може відвідати гурток самостійно.