Bilingual Kids. Садок 2 - 4 роки - Bilingual STEM School | Bilingual STEM School Bilingual Kids. Садок 2 - 4 роки - Bilingual STEM School
STEM садок для дітей 2 - 4 років

Bilingual Kids

Cадок для дітей (2 - 4 років)

Про адаптацію до садочка

У нас садок повного дня, з мʼякою адаптацією для дитини.

З перших днів перебування малюків, педагоги приділяють посилену увагу до дитини. При зустрічі, адміністратор, чи вихователька спілкуються з дитиною щоб сформувати довірливі стосунки. У групі, на ранкових колах взаємодіють з кожною дитиною, даючи позитивні підкріплення для встановлення добрих контактів між дітьми.

Адміністрація та педагоги щодня інформують батьків про те, як почувалася дитина у новому середовищі. У випадку, коли дитина потребує мами чи тата - телефонують батькам, щоб забрати раніше і зберегти її емоційний стан.

Ми проводимо зустріч з батьками вкінці пробного періоду. Тут разом обговорюємо основні моменти перебування дитини, у садочку та вдома, особливості її адаптації до нового соціального середовища та спостереження за пізнавально-емоційними процесами.

Умови перебування у садку

Час перебування дитини з 8.30 по 19.00. Для садка розроблене спеціальне дієтичне харчування, - 3 повноцінні прийоми їжі та 2 овочево-фруктові перекуси. Садок Bilingual Kids має свій майданчик, де діти гуляють за будь-якої погоди, наповнюючи легені повітрям.

Важливим є ігрове середовище дитини, де вона, маніпулюючи предметами-іграшками досліджує світ, спостерігає за активностями своїх друзів, формує уявлення про себе. Педагоги Bilingual Kids підбирають інтерактивні розвиваючі ігри, дбають про емоційний стан дітей та створюють затишну атмосферу.

У нас є сертифіковане укриття, куди діти спускаються при кожній тривозі. Якщо вона є тривалою, - педагоги мають смачні перекуси та забезпечують питний режим дітям.

Також ми маємо відеонагляд для внутрішнього користування, що дозволяє адміністрації здійснювати належний контроль за перебуванням дітей у групах. Значну увагу приділяємо чистоті у приміщеннях, дотримання гігієни та догляду за дітьми.

Про програму виховання

Ми працюємо з дітьми за програмою "Крок у світ". Це авторська програма, що передбачає 4 лінії розвитку дитини.

1 лінія

Період 2-3 років є часом, коли дитина дає назви предметам та всьому що її оточує у природному довкіллі, - відбувається формування мовлення. Цей процес активно підтримують педагоги.

Також дітям проводить уроки англомовний вчитель, закладаючи підґрунтя для формування білінгвальності.

Щоб допомогти з вимовою, у кого з дітей є потреба, ми запрошуємо логопеда, котра на місці займається з дітьми.

2 лінія

Другою лінією розвитку є розуміння дитиною основ математичних знань - порівняння величин та ваги, рух від меншого до більшого і зворотній. Ми разом з дітьми працюємо над розвитком наочно-дійового мислення.

3 лінія

Звісно, у нас присутній улюблений Science, - аналог природи. Коли діти мають змогу дізнаватися про все живе і неживе. Досліджувати світ та явища довкола них.

4 лінія

Ще однією лінією розвитку є вихід дитини у світ з найближчого сімейного кола. Соціальний розвиток дитини 2-3 років може не передбачати активної взаємодії з однолітками. В той же час вони є в її полі зору. І дитина грається поруч з іншими дітьми. І тут, важлива підтримка перших особливих проявів дитини у формуванні її індивідуальності.

Наш підхід до дитини

Ми дбаємо про професійний підхід до дитини у педагогів. У перші роки життя діти мають найбільше імпринтів - речей, які трапляються з ними вперше. Ці перші спогади є сильнішими за наступні, і супроводжують і дітей і вже дорослих у житті. Важливим є те, яким почне запам’ятовувати дитина цей світ. Для формування коректного підходу до дітей ми підбираємо кваліфікованих педагогів, проводимо для них додаткові внутрішні навчання.

Завдання педагогів у садочку Bilingual Kids є знайти індивідуальний підхід до кожної дитини. Дбати про її інтелектуальний та емоційний розвиток. Також забезпечити хороший догляд та підтримати навички самообслуговування.