Bilingual Preschool - Підготовка до школи - Bilingual STEM School | Bilingual STEM School Bilingual Preschool - Підготовка до школи - Bilingual STEM School
Підготовка до школи. Для дітей 4 - 5 років

Bilingual Preschool

Preschool 1. Для дітей (3, 4, 5 років)

Preschool 2. Для дітей (4, 5, 6 років)

Чому такі вікові межі?

Кожна дитина розвивається у своєму темпі. При виборі групи, ми керуємося емоційно-вольовими особливостями дитини, щоб зробити її адаптацію комфортнішою і соціалізацію впевненішою.

Також для нас важливий ступінь дозрівання її пізнавальних процесів. Формування мисленнєвих операцій, тривалість фіксації уваги, розвиток пам'яті, побудова мови.

Чим особливе у нас дошкілля?

Це перш за все двомовне спілкування, - 50% англійською та 50% українською мовами.

Період 4-6 років є сенситивним для розвитку мов. І треба пам'ятати, - те, як дитина сприймає англійську мову у формі гри у ранньому віці, неможливо буде повторити у середній школі і потім. Ми виховуємо білінгвів, котрі знають і люблять рідну українську мову, та для яких англійська теж стає рідною.

Чи є у нас уроки у дошкіллі?

Забираєте дитинство, хтось скаже!

А, як же тоді природна схильність дітей до дослідження світу, вік чомучок?

Основним видом діяльності у дошкільнят залишається гра, яка з предметно-дійової переходить у рольову. У дітей зʼявляється навичка позначати предмети. Наприклад, вони продають іграшкові овочі за нарізані папірці - так і називають їх гривнями.

То, чому ж не застосувати цю набуту вікову властивість у інтерактивному уроці?

Уроки у дошкільнят не тривають стільки часу як школярів. Вони насичені розмикнками та бансами. Посеред уроків є велика прогулянка.

У той же час діти отримують знання та проявляють свій інтерес у пізнанні світу.

Шо таке STEM, як його застосувати у ранньому віці?

Отже, розшифровуємо абревіатуру STEM - Science, Technology, Engineering, Mathematics.

Science, - це та ж наша знайома нам природа, як предмет у дітей з дошкільного віку включає в себе основи усіх природничих наук у комплексі. Коли ми досліджуємо явище у площинах географії, біології, фізики, хімії. Але по-дитячому, як справжні дослідники, котрі мають повне право підходити до життя з позиції незнання.

Science та математика з'являються у дітей з 4 років. Як знання про закономірності світу, про більше-менше.

За технологією проведення уроків слідкують педагоги, враховуючи вікові сенситивні та індивідуальні особливості дітей.

Як діти звикають до англійської?

Поступово. Навіть, якщо вдома дитина чула лише рідну мову. Тут важливо дати ій час, познайомитися з англомовною вчителькою, цікавитися її поведінкою, і почати наслідувати.

Діти найкраще навчаються на прикладах. Про що важливо пам'ятати дорослим.

Плавний перехід до 1 класу.

Діти з Preschool мають можливість плавно, однією групою перейти до 1 класу. За час перебування у нас вони стають колективом. У них зʼявляється досвід сидіння за партою, вони вміють утримувати увагу. Також читати, писати, рахувати, спілкуватися, товаришувати. Діти знають, що вчителю можна задавати питання про все на світі і про особисті речі.

Середовище.

Садок працює з 8.30 по 19.00. В кожній локації є укриття, майданчик для прогулянок. У нас є власна кухня. Діти мають три прийоми їжі та 2 фруктово-овочеві перекуси.

Ми проводимо періодичні зустрічі з батьками, де обговорюємо соціалізацію дитини у класі, її спілкування з однолітками також готовність до школи.

В обидва боки працюємо зі зворотнім зв’язком, щоб врахувати індивідуальні особливості дитини та умови перебування-навчання.