Школа - Bilingual STEM School | Bilingual STEM School Школа - Bilingual STEM School
Школа

Bilingual STEM School

Початкова школа (6+ років, 1 - 4 класи)

Середня школа (10+ років, 5 - 9 класи)

Чим особлива програма школи?

7 переваг

 1. У нас двомовна школа. За кожним класом закріплено 2 вчителі-партнери - один з котрих навчає та спілкується українською мовою та другий - суто англійською, без переходів. Таким чином відбувається формування білінгвів. Навчаємо дітей за 2 прогамами - Нової української школи та міжнародною Cambridge.
 2. Вчителі-партнери англомовний та україномовний мають тісну співпрацю, для того, щоб розуміти як найкраще розвивати дитину. Вони діляться інформацією, щодо індивідуального підходу до дитини та особливостей її соціалізації.
 3. Ми ліцензована мережа шкіл+садків школа, усі навчальні заклади мають відповідні документи. У 4 класі дитина здаватиме ДПА, при завершенні дитина одержить атестат державного зразка.
 4. При переході у білінгвальну школу у будь-якій країні дитина може продовжити навчання за англомовною програмою. Понятійна україномовна та англомовна бази знань з математики та природничих наук дають можливість вибору при вступі на здобуття вищої освіти як в Україні так і закордоном.
 5. Дитина навчається вільно спілкуватися англійською. У неї відсутній мовний бар'єр при переході з української на англійську і навпаки. Наші учні є готові до здачі міжнародних сертифікаційних іспитів з англійської мови під час навчання у школі.
 6. У школі ми дотримуємося STEM-підходу до навчання. Знання формуємо довкола пошуку рішень.
 7. Учень є дослідником навколишнього середовища, з правом на експерименти. Вчителі працюють за 2 апробованими програмами, зберігаючи технологію викладання предметів.
 8. Розклад уроків включає у себе україномовні та англомовні предмети у співвідношенні 50% до 50%. English, Mathematics, Science - викладаємо англійською мовою. Також це може бути музика, малювання, фізкультура, тощо - англійською чи українською, в залежності який вчитель є присутній з дітьми. Українська мова та читання, математика, ЯДС - україномовні предмети.

Що корисного є у школі у післяобідній час? Безпека. Індивідуальний підхід

 1. Час перебування вчителів-партнерів з дітьми у другій половині дня, практично рівноцінний, як і у першій, та передбачає спілкування з дітьми українською чи англійською мовами, без перекладу, що сприяє формуванню білінгвів.
 2. Учням, після обіду, вчителі факультативи, серед яких Я-особистість, логіка, Speaking Club, Reading Time. Також, ми практикуємо парні та індивідуальні відпрацюванн з учнями, готуємося до подій та свят.
 3. Діти мають достатню зайнятість у своїх класах. В післяобідній період можна також скерувати дитину на гурток. Ми запрошуємо тренерів з бойових, танцювальних, художніх мистецтв та інтелектуального розвитку. Заняття здійснюються за додаткову оплату. Ви можете обрати, що саме до вподоби дитині і вчитель спрямує її на заняття, то ж ви збережете час на дорогу.
 4. Можливий час перебування дітей у школі з 8.30 по 19.00. В першій частині дня у дітей уроки за розкладом, у другій частині - фвкультативи, відпрацювання, спілкування. Протягом дня діти гуляють на свіжому повітрі, на шкільному майданчику.
 5. У школі є план англомовних та україномовних подій, свят та екскурсій. До котрих діти готуються та розширюють світогляд. Під час канікул є можливість відвідувати шкільні, виїзні та міжнародні табори.
 6. У кожному навчальному закладі є сертифіковане укриття. На шкільних майданчиках діти перебувають згідно графіка прогулянок, у відповідних вікових групах, за будь-якої погоди. Приміщення школи є закриті від сторонніх відвідувачів. У нас є власна кухня, для дітей передбачене 3 разове харчування та 2 овочево-офруктові перекуси.
 7. У нас є відеонагляд для внутрішнього користування. В школі працює медсестра, чи вчителі проходять курси домедичної підготовки. Ми також звертаємося за допомогою до психолога у індивідуальних випадках, чи у роботі з класом.
 8. Тривалість навчання у школі 10 місяців. Вартість навчання залежить від локації та викладені на сайті stemschool.com.ua. Річний внесок дорівнює вартості одного місяця навчання. Для тих хто продовжує навчання, він є менший.
 9. У Bilingual STEM School є хороша практика регулярних індивідуальних зустрічей з батьками. Крім щоденної поточної комунікації, один раз у 2,5 місяці ми збираємося спілкуємося, щодо успішності дитини, її індивідуального розвитку та особливостей соціалізації. На таких зустрічах, є присутні батьки, вчителі та представник адміністрації.