Preschool - Підготовка до школи - Bilingual STEM School | Bilingual STEM School Preschool - Підготовка до школи - Bilingual STEM School

Preschool - Підготовка до школи. Для дітей 4 - 5 років

Підготовка до школи для дітей 5 - 6 років

Здійснюємо набір діток з 5 - 6 років

Чим особливе у нас дошкілля?

  • Двомовне спілкування, та інтерактивне навчання: 50% англійською мовою.
  • Діти з з дошкілля плавно адаптуючись переходять до першого класу.
  • STEM-напрямок - Science, як предмет у дітей з дошкільного віку.
  • У навчально-виховному процесі дитини беруть участь двоє педагогів - англомовний та україномовний.
  • У дошкільнят є заняття проходять у формі інтерактивних уроків.

Дошкільнята приводять до нас з 4-ох років - з пробудженням активної пізнавальної активності, яку Bilingual STEM School виплекають у активну життєву позицію.

У нас запитують, а що дитина сидить за партою, в що вона хоче гратися в такому віці? - У нашому дошкіллі вона і грається і навчається, все відповідно до її потреб і задатків. Ми даруємо їй дитнство з можливістю розкриття її здібностей і формування нового знання про себе як про особистість.

У нас батьки запитують, ніхто не знає у нас вдома англійської, як ми їй допоможемо? - Дитині допоможе середовище перебування. Де 7 годин на день вчитель спілкується англійською, де на прогулянці вчитель пояснює правила англійською і діти запам'ятовують не лише через звичні канали сприймання та форми навчання, але через гру, через виконання вправ.

Навчальне середовище

Просторі класи, зі зручним обладнанням створюють умови концентрації уваги дітей, а відпочинкові та ігрові зони розслабляють та відновюють ресурси дитини.