Школа - Bilingual STEM School | Bilingual STEM School Школа - Bilingual STEM School
Primary School - Початкова школа

ШКОЛА

Початкова та середня школа 6+ років

Середня школа для дітей 5+ класу

Bilingual STEM School - це приватна двомовна школа повного дня, де дітей навчать якісно, зберігаючи індивідуальний підхід до дитини, підтримуючи її унікальність.

Чим особлива програма школи?

Навчання у нашій школі здійснюється двома мовами – українською та англійською. Це дає змогу дітям вміло оперувати термінами та поняттями з різних дисциплін обома мовами - таким чином ми формуємо у дітей білінгвальну систему наукових понять.

Діти знатимуть англійську мову. З двох вчителів-партнерів - один спілкується лише англійською.

Навчання 50% предметів, серед них Mathematic та Science відбувається на англійській.

У чому полягає ідея школи?

Основною ідеєю дошкілля та школи - є створення ефективного навчального середовища для вивчення дисциплін STEM-у з раннього віку, які викладаються не окремо, як ми звикли, а у комплексі.

Це напрям в освіті, при якому в навчальних програмах посилюється природничо-науковий компонент + інноваційні технології. Увага учня сфокусована на вирішення реально існуючих, предметно-практичних завдань різного масштабу.

Чим цікаве навчальне середовище у школі?

Школа є сучасно облаштованою, класи обладнані так, що діти мають можливість розвивати свій технічний та творчий потенціал, спробувати себе в конструкторській та дослідницькій діяльності. Це класи у які хочеться приходити щодня і дізнаватися все більше і більше нового.

Що корисного для дітей є у школі у післяобідній час, та які можливості з’являються у батьків?

Завдяки тривалому та ефективному перебуванню дітей у школі, батьки отримують можливість керувати власним часом та організувати свій день продуктивно.

У післяобідній вчителі працюють з дітьми через гурткову форму роботи на Speaking Club та логіці. Також проходить індивідуальна робота з дітьми, вчителі дають додаткові заняття дітям, відповідно до їхніх потреб.

У школі працює 12 додаткових гуртків, серед яких ментальна арифметика, програмування, повітряна акробатика, східні танці, музика та спів, карате та інші.