Програмування | Bilingual STEM School Програмування - Гуртки - Bilingual STEM School
Програмування

ГУРТОК

Програмування

Гурток програмування базується на двох курсах, які можна вивчати як у комплексі, так і окремо, в залежності від навичок та зацікавлень дитини.

Візуальне програмування на Scratch JR

Scratch Jr - це вступна мова програмування, яка дозволяє дітям у віці 5 - 7 років створювати власні інтерактивні історії та ігри.

У процесі цього вчаться вирішувати різноманітні проблеми, розробляти проекти та розвивають навички послідовності, які є основними для подальшого успіху в навчанні.

Крім цього використовують математику та мову у змістовному та мотивуючому контексті, підтримуючи розвиток з раннього дитинства грамотності.

Дизайн та анімація в іграх Scratch

Основна ідея курсу - відкрити для дітей можливості цифрового творчості.

Цифровий світ - це безмежний аркуш паперу, сотні тисяч квітів палітри, можливість малювати лінії і кола без лінійки і транспортира. За допомогою програми Scratch діти зможуть буквально оживити героя, якого самі ж і створять.

Для цього вони вивчать основи графічного дизайну, інструменти для створення зображень і правила створення анімації.

Ваша дитина створить свою власну гру, або ж невеликий мультфільм, й виступить (за бажанням) зі своїм проектом. Але найголовніше, дитина зрозуміє, що можна бути не тільки споживачем програмного продукту, але і його творцем!

Розробка та програмування ігор передбачає вміння застосовувати принципи арифметики, фізики, творчості, навичок вирішення проблем і вміння спілкуватися.