Повітряна акробатика | Bilingual STEM School Повітряна акробатика - Гуртки - Bilingual STEM School
Повітряна акробатика

ГУРТОК

Повітряна акробатика

В кожного з нас, ще з дитинства збереглися яскраві спогади про повітряних гімнастів. Безстрашні і майже невагомі, вони під самісіньким куполом цирку виробляють фантастичні трюки, від яких серце починає шалено битися.

Літати саме як вона! Така мрія зароджувалася в дитячій голові, мабуть, не в однієї дівчинки. Та втілити її в життя наважуються одиниці.

Що таке танець на повітряних полотнах чи гамаках?

Можна сказати, що під час занять дитина буде не сама. У неї буде партнер - полотно чи гамак, котре допоможе їй виконати складні рухи та елементи в повітрі. Натягування полотна, поступове виконання в ньому елементів, їх поєднання створює чарівний танцювальний малюнок.

Що саме розвивають заняття на повітряних полотнах:

  • Сильний м’язевий корсет та рівна осанка. Це дуже корисно для школярів, адже багато часу вони проводять за партою, без рухливої активності;
  • Дитина стає впевненішою. Адже складні елементи, які вона поступово освоює та напрацьовує, зароджують в ній відчуття, що вона може справлятися зі складними завданнями в житті через поступове їх вирішення (освоєння досвіду);
  • В дитини розвинеться координація та витривалість. Яка би дитина не прийшла розгубленою чи незібраною на занятті вона вимушена буде зібратися та сконцентруватися на виконанні елементів. Адже без концентрації на виконанні дії, вона не зможе зрозуміти принцип та освоїти елемент. А при занятті в групах, ще так хочеться виділитися і чим швидше виконати завдання інструктора та показати елемент, який розбирають.
  • Завдяки постійним тренуваннями можна укріпити м'язи, покращити гнучкість і напрацювати координацію, навчитись краще володіти своїм тілом. А особливо направити надлишкову активну енергію дитини в правильне русло)

Заняття проводитимуть інструктори з школи повітряної акробатики на полотнах FLY with Me