Карате | Bilingual STEM School Карате - Гуртки - Bilingual STEM School
Карате

ГУРТОК

Карате

Діана Шостак - 6-ти разова чемпіонка України, з 2014 року і на даний момент - член національної збірної команди України, з 2018 р. член національної дорослої команди.

Чемпіонка Європи 2015 р. (Кіпр, Лімассол), бронзова призерка чемпіонату Європи 2016 р. (Болгарія, Софія), чемпіонка Європи у командному куміте 2019 р. (Іспанія, Ґвадалахара). Багаторазова чемпіонка та призерка відкритих міжнародних турнірів. Майстер спорту міжнародного класу. Спортсмен та тренер клубу «Юніон»

Клуб професійних видів єдиноборств „Юніон” входить в число одних з найкращих спортивних організацій України та представляє її інтереси на міжнародній арені. В клубі нараховується більше 60 чемпіонів та призерів Чемпіонатів, Кубків та першостей України, 25 чемпіонів та призерів Чемпіонатів та Кубків світу.

Клуб професійних видів єдиноборств „Юніон” приділяє особливу увагу подальшому зростанню кількості дітей зайнятих спортом, створенню умов оздоровлення, підвищення рівня майстерності спортсменів, виявленню талановитої молоді та її виховання.

Зараз клуб, який нараховує близько 700 чоловік, з яких 80% складають діти до 16 років, приділяє особливу увагу розвитку карате у Львові та Львівській області.

Успішна підготовка спортсменів та подальша їх участь у спортивних заходах, зокрема Чемпіонатах та першостях України, Європи та світу залежить від професійної підготовки збірної команди клубу.

Тренувальний процес

  • Організований в ігровій манері, а отже дуже цікавий для дітей
  • Координує та розвиває фізичні якості
  • Дисциплінує
  • Виховує силу волі
  • Для хлопців та дівчат

Ставай сильнішим з Sportskarate Union!