Східні танці | Bilingual STEM School Східні танці - Гуртки - Bilingual STEM School
Східні танці

ГУРТОК

Східні танці

Школа Східного танцю "Меланж"

Керівник школи - Лісовська Дар'я Олегівна, багаторазова Чемпіонка України та призер міжнародних змагань зі Східних танців, дипломований хореограф з багаторічним досвідом роботи з дітьми та дорослими.

Учениці школи танців активно приймають участь у конкурсах та змаганнях,найменшій учениці 3 роки.

Східні танці для дітей: красиво, корисно, модно.

Відвідуючи заняття східного танцю діти зможуть вразити оточуючих своїм виступом на концертах, фестивалях, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах. Заняття проводяться під запальну музику. Завдяки роботі в колективі діти стають уважними, комунікабельними, впевненими в собі.

Особливості навчання дітей східним танцям:

  • Східні танці для дітей відрізняються від танців для дорослих не тільки відсутністю відвертості, а і фізичними обмеженнями. На заняттях рівень фізичного навантаження ідеальний для юного організму.
  • Східні танці для дітей допомагають зміцнити всі м’язи тіла і збільшити їх еластичність. А маленькій дівчинці ще й дають можливість розвинути граціозність і виховати естетичний смак через мистецтво танцю.
  • У східному танці дитина виявляє своє почуття прекрасного, естетичні уподобання, любов до музики, характер. Це дає можливість дітям відчувати себе щасливими не тільки вдома, але ще й перед глядачами. Виступаючи на сцені дитина зможе перебороти комплекси, перестане соромитися, підніме свою самооцінку, розкриє свій творчий потенціал, направить всю енергію в русло мистецтва.

Користь для дітей від занять східними танцями:

  • розвивають у дітей пластичність, гнучкість, витривалість;
  • формують фігуру, гарну поставу;
  • зміцнюють здоров’я;
  • заряджають позитивом.

Навчатися східним танцям для дітей – це не тільки красиво, а ще й корисно, особливо для дівчаток. Танець надає хорошу дію на молодий організм – від розробки рухливості суглобів до корисного впливу на внутрішні органи. Кожен може розраховувати на індивідуальний підхід і право персональних занять.