Музика та спів | Bilingual STEM School Музика та спів - Гуртки - Bilingual STEM School
Музика та спів

ГУРТОК

Музика та спів

Соломія Шевчук - музикознавець розробник та автор сучасних музичних методик, посібників, курсів, програм. 20 років викладання музичних дисциплін.

На наших заняттях діти

  • мають можливість отримати класичну музичну освіту та практично практично втілити набуті музичні знання
  • навчаться володіти власними голосом, розпрацюють дикцію, дихання, розвинуть вокальні дані
  • спробують власні сили на різних музичних інструментах. Здобудуть сценічний досвід як співаки, хористи, візьмуть участь у шумовому оркестрі

Поглибити свій музичний розвиток діти можуть додатково через індивідуальні уроки гри на фортепіано та інших музичних інструментів.

Музика розвиває нас всебічно, організовує, виховує працездатність, навчає діяти в команді, комунікувати через власний голос, звук. Дозволяє виразити себе через різні канали відчуття, активізує аудіальний канал, що є вкрай важливим у навчанні та якісному сприйнятті інформації.

Важливим моментом у навчанні музики є набуття мнемотехнічних прийомів, діти вчитимуться, запам’ятовувати великі обсяги інформації та опрацьовувати їх.

Діти розширятимуть рамки своїх можливостей, через створення власних музичних творів та пісень, оволодіють музичною грамотністю; будуть орієнтуватиметься у музичних стилях, жанрах, видах, композиторських почерках.

На музичних заняттях ми будемо застосовувати унікальну методику множинного інтелекту Г. Гарденера, що сприятиме виробленню високих показників результативності у будь-якій сфері інтелектуальної діяльності.

У дітей відбудеться знайомство з основами етикету, практичним застосуванням знань з норм поведінки - на організованих світських вечірках, концертах, виставах, екскурсіях у оперний театр, відвідуванні концертних залів, вистав.