Повітряна акробатика | Bilingual STEM School Повітряна акробатика - Гуртки - Bilingual STEM School
Повітряна акробатика

ГУРТОК

Повітряна акробатика

В кожного з нас, ще з дитинства збереглися яскраві спогади про повітряних гімнастів. Безстрашні і майже невагомі, вони під самісіньким куполом цирку виробляють фантастичні трюки, від яких серце починає шалено битися.

Літати саме як вона! Така мрія зароджувалася в дитячій голові, мабуть, не в однієї дівчинки. Та втілити її в життя наважуються одиниці.

Що таке танець на повітряних полотнах чи гамаках?

Можна сказати, що під час занять дитина буде не сама. У неї буде партнер - полотно чи гамак, котре допоможе їй виконати складні рухи та елементи в повітрі. Натягування полотна, поступове виконання в ньому елементів, їх поєднання створює чарівний танцювальний малюнок.

Що саме розвивають заняття на повітряних полотнах:

  • Сильний м’язевий корсет та рівна осанка. Це дуже корисно для школярів, адже багато часу вони проводять за партою, без рухливої активності;
  • Дитина стає впевненішою. Адже складні елементи, які вона поступово освоює та напрацьовує, зароджують в ній відчуття, що вона може справлятися зі складними завданнями в житті через поступове їх вирішення (освоєння досвіду);
  • В дитини розвинеться координація та витривалість. Завдяки постійним тренуваннями можна укріпити м'язи, покращити гнучкість і напрацювати координацію, навчитись краще володіти своїм тілом. А особливо направити надлишкову активну енергію дитини в правильне русло)

Заняття проводитимуть інструктори з школи повітряної акробатики на полотнах FLY with Me