Східні танці | Bilingual STEM School Східні танці - Гуртки - Bilingual STEM School
Східні танці

ГУРТОК

Східні танці

Школа Східного танцю "Safira"

Керівник школи - Гаргай Ольга Романівна, багаторазова учасниця та переможець на міжнародних Чемпіонатах та Фестивалях в Україні та учасник змагань за кордоном, хореограф з багаторічним досвідом роботи з дітьми, підлітками та дорослими, суддя престижних конкурсів в Україні.

Учениці школи танців не тільки активно приймають участь у конкурсах та змаганнях а є багаторазовими переможцями та призерами, найменшій учениці було 3 роки.

Східні танці для дітей: красиво, корисно, модно.

Заняття проводяться під запальну музику. Завдяки роботі в колективі діти стають уважними, комунікабельними, впевненими в собі.

Особливості навчання дітей східним танцям:

Східні танці для дітей відрізняються від танців для дорослих не тільки відсутністю відвертості, а і фізичними обмеженнями. На заняттях рівень фізичного навантаження ідеальний для юного організму.

Східні танці для дітей допомагають зміцнити всі м’язи тіла і збільшити їх еластичність. А маленькій дівчинці ще й дають можливість розвинути граційність і виховати естетичний смак через мистецтво танцю.

У східному танці дитина виявляє своє почуття прекрасного, естетичні уподобання, любов до музики, характер. Це дає можливість дітям відчувати себе щасливими не тільки вдома, але ще й перед глядачами. Виступаючи на сцені дитина зможе перебороти комплекси, підніме свою самооцінку, розкриє свій творчий потенціал, направить всю енергію в русло мистецтва.

Користь для дітей від занять східними танцями:

  • розвивають у дітей пластичність, гнучкість, витривалість;
  • формують фігуру, гарну поставу;
  • зміцнюють здоров’я;
  • заряджають позитивом.