Карате | Bilingual STEM School Карате - Гуртки - Bilingual STEM School
Карате

ГУРТОК

Карате

Гурток з бойового мистецтва - карате чудово підходить для рухливих і активних діток. Тим паче, що каратист не лише вміє за себе постояти, в разі чого, а й завжди залишається спокійним і виваженим. Як раз ці якості і потрібно прищеплювати із самого дитинства. Під час занять діти отримають навички, що будуть корисні їм і для самозахисту, у загрозливій ситуації. Ми виховуємо самодисципліну, витривалість, спритність, силу, дух здорового суперництва.

Бойові мистецтва - це безліч різноманітних систем єдиноборств і самозахисту, які сприяють не тільки фізичному вдосконаленню тіла, а й духовному розвитку.

Карате-до – це система вправ, у яких каратист вдосконалює своє тіло, розвиваючи в собі такі якості, як гнучкість, стрибучість, рівновагу, вміння рухатись назад і вперед, вліво і вправо, вгору і вниз вільно, універсально.

Каратист застосовує техніку карате-до зусиллям волі, коли виконує удари по цілі точно і швидко.

У дитини виховується сила волі, бажання перемагати, здатність швидко думати і приймати рішення.

Регулярні заняття покращують самопочуття, врегульовується вага тіла, покращується робота серцево-судинної та дихальної систем, опорно-рухового апарату.

Микитин Максим, член ГО"ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ХОРТИНГУ", ГО" Львівська федерація кіокушин-кан карате".

Максим, вивчає кіокушин карате з 2010 року. За цей час встиг оволодіти технікою карате на рівні коричневого поясу, брав участь у змаганнях різного рівня, відтак спортсмен Миськів є багаторазовим чемпіоном Львівської, Тернопільської та Закарпатської областей. Також Михайло є переможцем Кубка України та чемпіоном України з кіокушинкай карате. З 2011 року почав займатись національним бойовим мистецтвом Хортинг. У ХОРТИНГУ досягнув рівня КАНДИДАТА У МАЙСТРИ СПОРТУ.