Брейк данс - стиль вуличного танцю, який включає в себе силові елементи. Тренування чудово підходить для загального розвитку фізичних здібностей дитини, розвиває координацію, гнучкість, музикальність, креатив, силу.
Тренування складені за програмою, яка гармонійно поєднує в собі різні види навантажень. Також тренування несе в собі важливий психологічний фактор, так як дитина вчиться комунікувати з однолітками, знаходить друзів за інтересами, приймає участь у змаганнях, здобуває впевненість в собі.
Мене звуть Марта і вже протягом 10 років я танцюю в стилі брейк данс, 8 з яких - викладаю у своїй школі брейк дансу "New Nation".
Мій підхід до навчання:
1. Підсилювати сильні сторони.
Якщо судити рибу по її здібностях залазити на дерева, то вона все життя вважатиме себе нікчемою.
Робіть акцент на те, що виходить найкраще і доведіть до норми слабкі сторони.
2. За помилки не сварять, на них вчаться. Хто їх не робить, той не пробує нічого нового.
3. Інформація – не знання, знання – це досвід.
Між "я це знаю" і "я це роблю" досить велика прірва.
4.Слово - це не просто звук.
Ним можна як вселити натхнення і віру, так можна вбити будь яке бажання займатись.
Критика, як на мене, не найефективніший інструмент для вдосконалення. Моє правило – перед одним зауваженням сказати про дві-три речі, які були зроблені добре.
5. Позитивне підкріплення.
«З кожним тренуванням я стаю кращою». «Все що я роблю сприяє моєму розвитку». «Сьогодні я краща ніж вчора, а завтра буду краща ніж сьогодні». .
6. Ми впевнені у тому, що успішно робили багато разів.
Тому просто робіть. Багато разів. Якщо ви це любите, це вартує зусиль.
На заняттях ми не лише вчимось танцювати. Ми вчимось комунікації з іншими, розвиваємо креативне мислення, так як у брейк дансі немає чітких обмежень і потрібно крім базових кроків вигадувати свої, оригінальні. Ми вчимось робити крок назустріч своєму страху/переживанням і розуміємо, що "очі бояться, а руки з ногами роблять".
Брейк данс розвиває силу, гнучкість, музикальність, артистизм, а також силу волі.