Програмування | Bilingual STEM School Програмування - Гуртки - Bilingual STEM School
Програмування

ГУРТОК

Програмування

У XXI столітті уміння програмувати, без перебільшень, стало таким популярним, як читання та письмо. Адже, програмування розвиває спеціальні, універсальні навички корисні для кожного, особливо для дітей шкільного віку та, навіть, дошкільнят. При цьому зовсім не обов’язково ставати професійним айтішником. Ми пропонуємо вашим дітям опанувати технології, якими світ буде користуватися в майбутньому. Завітайте до нас на гурток Програмування і Ваше чадо зрозуміє, що комп'ютер - не тільки ігровий гаджет, але й інструмент для самовираження та розвитку.

Існує чимало сервісів, де можна створювати мультфільми, анімовані листівки чи ігри. Одним із таких середовищ є програма Scratch. Scratch - програма для дітей, інтерфейс якої простий та інтуїтивно зрозумілий. У середовищі Scratch використовується метафора цеглинок Лего, з яких навіть найменші діти можуть зібрати прості конструкції. Scratch розвиває у дітей творче та критичне мислення, а також навички роботи з мультимедіа. У нас діти створюють власні проекти в команді та індивідуально. Спільна робота розвиває вміння співпрацювати, планувати та досягати цілей. Ким би не стала ваша дитина та чим би вона не займалася в майбутньому - знання та навички, отримані нею у нас будуть корисними.

Візуальне програмування на Scratch JR

Scratch Jr - це вступна мова програмування, яка дозволяє дітям у віці 5 - 7 років створювати власні інтерактивні історії та ігри.

У процесі цього вчаться вирішувати різноманітні проблеми, розробляти проекти та розвивають навички послідовності, які є основними для подальшого успіху в навчанні.

Крім цього використовують математику та мову у змістовному та мотивуючому контексті, підтримуючи розвиток з раннього дитинства грамотності.

Основна ідея курсу - відкрити для дітей можливості цифрового творчості.

Цифровий світ - це безмежний аркуш паперу, сотні тисяч квітів палітри, можливість малювати лінії і кола без лінійки і транспортира. За допомогою програми Scratch діти зможуть буквально оживити героя, якого самі ж і створять.

Для цього вони вивчать основи графічного дизайну, інструменти для створення зображень і правила створення анімації.

Ваша дитина створить свою власну гру, або ж невеликий мультфільм, й виступить (за бажанням) зі своїм проектом. Але найголовніше, дитина зрозуміє, що можна бути не тільки споживачем програмного продукту, але і його творцем!

Розробка та програмування ігор передбачає вміння застосовувати принципи арифметики, фізики, творчості, навичок вирішення проблем і вміння спілкуватися.