Блог

Дошкілля працюватиме за програмою «Впевнений старт»!

Дошкілля працюватиме за програмою «Впевнений старт»!

Радісне навчання, пріоритет партнерства, забезпечення максимальної активності дитини під час проживання кожного дня перед шкільного року — головні принципи Програми.

Вчителі, дотримуючись цих принципів, забезпечують впевнений і успішний старт дошкільників до перспектив майбутнього життя. 

Нова редакція програми «Впевнений старт» спрямована на створення фундаменту успішності дитини в умовах Нової української школи.

Програма ґрунтується на засадах особистісно орієнтованого, інтегрованого, компетентісного, діяльнісного підходів до розвитку, виховання і навчання дошкільників, тісної взаємодії навчального закладу і родини у формуванні основ їхньої елементарної життєвої компетентності перед вступом до школи.

Вона пропонує орієнтири змістового наповнення освітньої роботи з п’яти-, шестирічними дітьми в умовах повного перебування вихованців у Bilingual International STEM School.

Програма націлює педагогів на комплексну реалізацію пріоритетних завдань фізичного, пізнавального, мовленнєвого, художньо-естетичного розвитку старших дошкільників, подаючи у контексті цієї розвивальної роботи також завдання соціально-морального, емоційно-ціннісного, креативного розвитку.

Окремий акцент зроблено на ігровій діяльності як провідній для усього дошкільного дитинства та завданнях організації різних видів і форм трудової діяльності старших дошкільників.

Дошкілля працюватиме за програмою «Впевнений старт»!

Ольга Дмитрів

Ольга Дмитрів

Директор школи Bilingual International STEM School, психолог, педагог