Табори

Весняний табір "Еврика"

Дати: 23 - 27 березня 2020 (5 днів)

Ми пропонуємо вам цікавий двомовний табір, під час весняних канікул. Обіцяємо веселий, креативний і пізнавальний відпочинок в атмосфері цікавих наук.

Детальніше

Мандрівка материками

Дати: 1 - 12 червня 2020

Подорож світом завжди цікава та захоплююча, кожен континент наповнений таємницями та неперевершеними, незвичайними дивами. Сім чудес світу - це лише частина пізнаного, ще багато неймовірного на нашій планеті. Для кращого пізнання нашої чарівної планети запрошуємо діток взяти участь в таборі - мандрівці материками.

Детальніше

Спорт як ритм життя

Дати: 15 - 26 червня 2020

Велика літня перерва у дітей – це період зміцнення здоров’я, пошуку цікавого, нових знайомств та пригод. Це пора фізичного, морального загартування, пора яскравих вражень, активного пізнання світу та себе в ньому. Спорт - важлива складова нашого життя. Його користь досліджено і лікарями, і науковцями, та й зрештою, кожною людиною, яка колись “кидала спорт”.

Детальніше

Досліджуємо повітря

Дати: 29 червня - 3 липня 2020

Досліди з повітрям - табір для допитливих експериментаторів, які захоплюються світом природи. Юні дослідники зможуть провести цікаві експерименти й дізнатися про повітря багато нового й дивовижного.

Детальніше

Досліджуємо воду

Дати: 6 - 10 липня 2020

Запрошуємо ваших діток на тиждень шалених дослідів з водою. Чи може вода текти вгору? З чого складається вода? Чому ми повинні її берегти? Чекаємо на вас і дамо відповіді на всі дитячі запитання.

Детальніше

Тиждень відкриттів

Дати: 13 - 17 липня 2020

Тиждень незабутніх вражень і відкриттів, отримання нових знань, стирання кордонів та подолання мовних бар’єрів, спільна праця та насичений відпочинок, - все це чекає вас у нашому літньому таборі.

Детальніше

Лабораторія дослідів

Дати: 20 - 24 липня 2020

Відпочинок влітку може бути не тільки веселим, але й корисним. Отож запрошуємо всіх дослідників, віком від 4 до 10 років, які не люблять просто сидіти і нудитися вдома, до нашого табору. Ми знайдемо відповіді на всі їхні «Чому?», «Як?» і «Навіщо?».

Детальніше

Мандрівка казкою

Дати: 27 липня - 07 серпня

“Забута казка - це золоте намисто, яке впало на морське дно” - кажуть старі люди. І щоб наступні покоління не втратили цього намиста, - ми повинні зберігати у своїй пам’яті перлини народної мудрості, розшукувати народних мудреців, які знають безліч казок.

Детальніше

Маленькі архітектори

Дати: 10 - 21 серпня

Мрії - це те, що забарвлює наше життя. Якщо ми знаємо, як їх реалізувати, - ми здатні будувати своє життя таким, яким забажаємо. Саме цьому зможуть навчитись ваші діти у архітектурному таборі. Діти пізнаватимуть архітектуру різних міст, створять спільний проект великого міста. Жодної конкуренції чи боротьби за першість - по завершенню табору усі діти проведуть презентацію свого проекту.

Детальніше

Світ транспорту

Дати: 24 - 28 серпня

Транспорт - наші діти знають про транспорт не так мало, як може здаватися, та ми допоможемо розширити їх знання.

Детальніше