Актуальні Табори

Подати заявку у табір

Літні англомовні табори

Літня пора - найбагатша на приємні дитячі враження.

То чому б не зробити їх максимально теплими, корисними та драйвовими?

Літній дитячий табір у нашій школі – це
  • перш за все англійська мова, котра лунає звідусіль. Діти дізнаються про нові англомовні терміни на різноманітних тематичних проектах, вивчають слова на таборових заняттях, вчитель спілкується з дітьми англійською на прогулянках, у квестах, за обідом.
  • про відкриття нового, про ламання стереотипів, про вільне мислення і неосяжну творчість кожної дитини.
  • Наші педагоги створять максимально дружню атмосферу між вашою дитиною, англійською та літніми спогадами з табору.

Юний дослідник чи дослідниця будуть мати змогу освоїти світ анімації у Scratch, навчитись планувати подорож та визначати все, що для цього потрібно, поринуть у битву з непохитними фактами, зрозуміють як правильно використовувати й аналізувати соціальні мережі та інше.

Згідно з концепцією школи, робота табору спрямована на дослідницьку діяльність, вивчення англійської мови, розвиток лідерських здібностей та комунікативної компетентності дітей.

У тематиці тижнів прослідковується спільний посил, проте вони розроблені і як окремі одиниці. Це дає змогу Вашій дитині стати частинкою нашої команди в будь-який час.

І якщо їй буде до вподоби досліджувати, відкривати, переконувати, стверджувати, допомагати, дискутувати, самореалізовуватись та кретивити, то ми будемо раді поповнити наш склад такою неординарною та особливою людиною і з вересня в статусі учня чи учениці Bilingual International STEM School.

Вартість табору - 4800 грн за двотижневу зміну.

Планую подорож

Дати: 01 - 11 червня 2021

Чи стикались ви коли-небудь з тим, що під час подорожі з друзями ви не знаєте як правильно розкласти намет? Чи, можливо, як розвести багаття?

Детальніше

Дослідник/дослідниця соціальних мереж

Дати: 14 - 25 червня 2021

Сьогодні соціальні мережі набули особливого значення для життя сучасної дитини. Їхня висока популярність пов’язана з тим, що вони допомагають дітям спілкуватися з друзями та самовиражатися.

Детальніше

Приміряємо нації

Дати: 29 червня - 09 липня 2021

Кожна людина - індивідуальність. У кожного своя зовнішність, риси характеру, вподобання і потреби. Але всі ми дихаємо одним повітрям, дивимося на одні зорі, гуляємо під одним небом - і це об’єднує нас.

Детальніше

У світі науки - непохитні факти

Дати: 12 - 23 липня 2021

Згадайте, як часто слова «фізика» або «хімія» навіювали страх і нудьгу. Адже здавалось, що ці науки ненпрості для розуміння.

Детальніше

Леді і Джентельмени (тижні етикету)

Дати: 26 липня - 06 серпня 2021

Ви коли-небудь замислювались над тим, як це – бути дитиною в сучасному неспокійному світі дорослих? У століття інформації та безперервного шуму навіть нам з Вами часом складно домогтись того, щоб нас почули, залишаючись при цьому вихованими людьми.

Детальніше

Анімуємо у Scratch

Дати: 09 - 20 серпня 2021

Чи чули Ви про Scratch? Це - мова програмування для наймолодших. Ми впевнені, що Ваша дитина майстерно освоїть основи даної мови.

Детальніше

Вибір професії - Я буду...

Дати: 23 - 31 серпня 2021

У кожній сім’ї ростуть діти. І від того, якими вони стануть, залежить майбутнє нашої планети. Діти будуватимуть міста і заводи, нові магістралі, вирощуватимуть урожай, розвиватимуть культуру.

Детальніше