Програмування

Гурток програмування базується на двох курсах, які можна вивчати як у комплексі, так і окремо, в залежності від навичок та зацікавлень дитини

Детальніше

Лабораторія дослідників

Можливість пізнати закони природи через низку яскравих експериментів, підкріплених іграми, вікторинами та цікавими фактами

Детальніше

Ментальна арифметика

Ментальна арифметика – це унікальна система навчання для вдосконалення розумових здібностей та розкриття творчого потенціалу Вашої дитини за допомогою усного рахування.

Детальніше

Повітряна акробатика

В кожного з нас, ще з дитинства збереглися яскраві спогади про повітряних гімнастів. Безстрашні і майже невагомі, вони під самісіньким куполом цирку виробляють фантастичні трюки, від яких серце починає шалено битися.

Детальніше

Тайський бокс та кікбоксинг

Ми виховуємо самодисципліну, витривалість, спритність, силу, дух здорового суперництва

Детальніше

Карате

Клуб організований в ігровій манері, а отже дуже цікавий для дітей, кординує та розвиває фізичні якості, дисциплінує, виховує силу волі, для хлопців та дівчат

Детальніше

Break Dance

Break Dance - це стиль вуличного танцю, що розвився з хіп-хоп-руху в Південному Бронксі (Нью-Йорк), на початку 70-х років. Цей танець є одною з підвалин хіп-хоп культури. Це найстаріший і найвідоміший зі всіх стилів хіп-хоп-танців.

Детальніше

Малювання та Handmade

Під час занять гуртка «Малювання та handmade» ми будемо - малювати в різних техніках - гуаш, акварель, пастель; створювати китайські паперові іграшки, орігамі, кульки на ялинку з пінопласту, вироби з фетру, аплікації 2D та 3D; розписувати гіпсові фігурки та скло акрилом.

Детальніше

Музика та спів

Музика розвиває нас всебічно, організовує, виховує працездатність, навчає діяти в команді, комунікувати через власний голос, звук. Дозволяє виразити себе через різні канали відчуття, активізує аудіальний канал, що є вкрай важливим у навчанні та якісному сприйнятті інформації.

Детальніше

Східні танці

Східні танці для дітей допомагають зміцнити всі м’язи тіла і збільшити їх еластичність. А маленькій дівчинці ще й дають можливість розвинути граціозність і виховати естетичний смак через мистецтво танцю.

Детальніше

Класична хореографія - Балет

Зі слів викладача класичної хореографії, балерини: "Хореографічні дисципліни розвивають у дитини танцювальність, ритмічність, пластичність, координацію, уміння володіти своїм тілом, музикальність...

Детальніше