Блог

15 Січня 2020

Запрошуємо дітей 4-10 років на весняний табір "Еврика" 23-27 березня 2020 (5 днів)

Ми пропонуємо вам цікавий двомовний табір, під час весняних канікул. Обіцяємо веселий, креативний і пізнавальний відпочинок в атмосфері цікавих наук.

Детальніше

Ольга Дмитрів

15 Грудня 2019

Про вирішення конфліктів. З досвіду роботи вчителя першого класу

У 1-му класі школи між учнями частенько виникають суперечки та конфлікти. Тому швидкий і дієвий спосіб їх вирішення є конче необхідний.

Детальніше

Ковалевська Наталія

15 Жовтня 2019

Осінній англомовний екотабір – "Планета STEM"

З 28 жовтня по 1 листопада (5 днів) в приміщенні школи буде проводитись Осінній англомовний екотабір – "Планета STEM", метою якого є формування екосвідомості та ресурсоощадності.

Детальніше

Ольга Дмитрів

15 Вересня 2019

День відкритих дверей 24 - 25 вересня

У вівторок 24 вересня та у середу 25 вересня відбудуться дні відкритих дверей. Ви зможете побачити як живе школа, відчути атмосферу, поспостерігати за навчальним процесом.

Детальніше

Ольга Дмитрів

5 Вересня 2019

На що опираємось навчаючи школярів

У законі України «Про освіту», розробленому на основі Концепції «Нова українська школа», проголошено курс на впровадження компетентнісного підходу до освіти. Робота в STEM School спрямована на формування ключових компетентностей, необхідних кожній сучасній людині для успішної життєдіяльності

Детальніше

Галина Зіновіївна

20 Серпня 2019

Дошкілля працюватиме за програмою «Впевнений старт»

Радісне навчання, пріоритет партнерства, забезпечення максимальної активності дитини під час проживання кожного дня перед шкільного року — головні принципи Програми

Детальніше

Галина Зіновіївна