Блог

1 Липня 2019

STEM School на ДУЖЕ радіо 104.3

Інтерв’ю директора школи Bilingual International STEM School Дмитрів Ольги на ДУЖЕ радіо 104.3

Детальніше

Ольга Дмитрів

14 Червня 2019

Ліцензії на освітню діяльність

Наша школа отримала ліцензії на проведення освітньої діяльності!</p>

Детальніше

Ольга Дмитрів

30 Травня 2019

Фізика в ранньому віці

Зі слів вчителя фізики: “От зустрічаю людей. Вони дізнаються про мій фах, і тоді з переляком в очах пригадують свої шкільні роки і уроки фізики. Спочатку для мене це було не дуже зрозуміло, але згодом я склала для себе цей пазл.

Детальніше

Ольга Дмитрів

27 Травня 2019

Зустріч з батьками 12-го червня 2019

Шановні батьки, запрошуємо вас на зустріч із STEM School, що відбудеться 12-го червня 2019 о 19.00. Bilingual International STEM School - приватна двомовна школа повного дня для дошкільнят і дітей молодших класів.

Детальніше

Ольга Дмитрів

21 Травня 2019

Літні англомовні табори

Перебування у літніх англомовних таборах, при нашій школі, - це можливість для дитини зануритись у приголомшливий світ пригод, попри те, проводячи час, із користю. Учасники таборів мають нагоду познайомитися з наукою, потоваришувати з новими друзями та поспілкуватися англійською мовою.

Детальніше

Ольга Дмитрів

15 Травня 2019

Переваги міжнародної програми

В сучасних тенденціях до глобалізації, багато сімей мають можливість, а частіше необхідність, пов’язану з роботою, переїхати до іншої країни. Це може бути тимчасове чи чи постійне місце проживання, однак в обох випадках постає питання, яким чином дітям забезпечити безперервність у навчанні?

Детальніше

Ольга Дмитрів