Блог

30 Травня 2019

Фізика в ранньому віці

Зі слів вчителя фізики: “От зустрічаю людей. Вони дізнаються про мій фах, і тоді з переляком в очах пригадують свої шкільні роки і уроки фізики. Спочатку для мене це було не дуже зрозуміло, але згодом я склала для себе цей пазл.

Детальніше

Ольга Дмитрів

27 Травня 2019

Зустріч з батьками 12-го червня 2019

Шановні батьки, запрошуємо вас на зустріч із STEM School, що відбудеться 12-го червня 2019 о 19.00. Bilingual International STEM School - приватна двомовна школа повного дня для дошкільнят і дітей молодших класів.

Детальніше

Ольга Дмитрів

21 Травня 2019

Літні англомовні табори

Перебування у літніх англомовних таборах, при нашій школі, - це можливість для дитини зануритись у приголомшливий світ пригод, попри те, проводячи час, із користю. Учасники таборів мають нагоду познайомитися з наукою, потоваришувати з новими друзями та поспілкуватися англійською мовою.

Детальніше

Ольга Дмитрів

15 Травня 2019

Переваги міжнародної програми

В сучасних тенденціях до глобалізації, багато сімей мають можливість, а частіше необхідність, пов’язану з роботою, переїхати до іншої країни. Це може бути тимчасове чи чи постійне місце проживання, однак в обох випадках постає питання, яким чином дітям забезпечити безперервність у навчанні?

Детальніше

Ольга Дмитрів

5 Травня 2019

Чому STEM?

STEM - Science, Technology, Engineering, Mathematics - що в перекладі Наука, Технології, Інженерія і Математика

Детальніше

Ольга Дмитрів

20 Квітня 2019

Розвиток через фізичні навантаження

Для молодого організму важливі фізичні навантаження та постійний рух. Заняття з повітряної акробатики допомагають дітям напрацювати сильний м’язовий корсет і гарну поставу, які з’являться у вже після перших місяців тренувань. Особливо це корисно для майбутніх школярів, та учнів, котрі багато часу проводять за партою.

Детальніше

Ольга Дмитрів